Het gaat goed met onze leerlingen

Sinds 2020 beïnvloedt de coronacrisis ons allemaal. We hadden tweemaal een lock down en moesten voortduren inspelen op wat wel en niet mogelijk was. Het was een intensieve periode voor iedereen. Daarom was het voor ons dit keer extra belangrijk om te weten hoe het met onze leerlingen gaat.

Afgelopen weken hebben we onderzocht hoe onze leerlingen zich voelen en wat het niveau van hun schoolprestaties is. Daaruit bleek dat de leerlingen blij zijn om weer op school te zijn. Zij waarderen de school met een 8.1. Hun schoolprestaties zijn nog steeds in lijn van verwachting en ook op de Centrale Eindtoets waren de resultaten boven het landelijk gemiddelde. Knap werk van onze leerlingen, ouders en leerkrachten.

We hopen dat we na de zomer kunnen starten met een schooljaar als vanouds. We zijn al begonnen met de planning. Het kan alleen maar leuker en beter worden!